باربری صادقیه یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری برتر می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری برتر تهران ارائه می دهد ، خاور بزرگ و موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی شهری وشهرستان با بیمه و بار نامه دولتی نیرو کاری جوان و با تجربه در ضمینه بسته بندی و حمل نقل به صورت شبانه روزی اماده خدمات رسانی به تمام  همسایگان ساکن در صاقیه می باشد.باربری صادقیه دارای نیروی کاری مجرب و آموزش دیده در  ضمینه بسته بندی و حمل اثاثیه بهترین خدمات و امکانات را در اختیار شما قرار می دهد.

هدف باربری صادقیه جلب رضایت هموطنان عزیزمی باشد به همین صورت همه تلاش خود را جهت راضی نگه داشتن شما انجام می دهد در همین جهت با استفاده از ماشین های مخصوص اسباب کشی و بابری ک یکی از عوامل مهم در اسباب کشی آسان است باعث می شود که دردسرهای اسباب کشی کمتر شود و دفعات رفت و امد را کمتر کرده و همچنین هزینه اسباب کشی نیز کاهش میابد پس باربری صادقیه یکی از بهترین گزینه ها برای حمل وسایل و اساب کشی می باشد.

باربری صادقیه با داشتن کارکنان وظیفه شناس سعی در ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز را دارد و همچنین برای حفاظت از سلامت شما مشتریان با رعایت بهداشت استفاده از ماسک و دستکش و الکل را فراموش نمی کنند .شما می توانید با خیالی اسوده حمل وسایلتان را به این باربری بسپارید.

نکات مهمی هستن که در طی بسته بندی و چیدمان وسایل باید رعایت شود که باربری صادقیه این نکات را به صورت دقیق رعایت می کند: 1-اعضای باربری بسته ها را به صورت تفکیک شده از هم مشخص می کنند 2-همه وسایل را با استفاده از مواد بسته بندی درجه یک از جمله،نایلون های حباب دار وساده و بدون نایلون،ضربه گیرهای فومی ،جعبه های رگال دار و چسپ و… بسته بندی می کنند .3-لوازم سنگین مانند گاز و کمد و مبلمان و غیره در ابتدا مرتب چیده می شوند و بعد لوازم سبک تر . ودر اخر لوازم شکستنی و حساس بار زده می شوند.باربری صادقیه تنها هدفش رضایت خاطر شما عزیزان است پس حمل وسایلتان را به اتوبار صادقیه بسپارید.

تلفن باربری صادقیه :

44693632

44693634

44693639

ما مفتخریم که اسباب کشی شما را در منطقه صادقیه برایتان انجام دهیم. ارسال کار گر جهت بار زدن بار شهرستان و تخلیه بار شهرستان توسط کارگران  کاربلد  در باربری صادقیه به صورت 24 ساعته انجام می گیرد.

 

—————————————- اطلاعات مکانی  صادقیه ————————

صادقیه محلّه‌ای در غرب تهران است. پیش از انقلاب ایران (۱۳۵۷) نام این محله آریاشهر بوده است. اکنون دربردارنده محله‌های از جمله صادقیه ،صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است.

بخشی از صادقیه در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته است. بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح مرز میان این دو منطقه می‌باشد که از فلکهٔ دوم آریاشهر آغاز می‌شود به سمت شمال ادامه دارد.[۱] فلکهٔ دوم صادقیه در این محله قرار دارد که بزرگراه‌های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت‌الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم پیوند می‌دهد. در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته است.

تاریخچه
در روایت‌های گوناگون آمده است که این محله از دوران ناصرالدین شاه قاجار بر پا شده و رفته رفته گسترش یافته است. نخست این محله دربرگیرنده محلات کنونی ارمکان، برق آلستوم، مجتمع دادگستری و کاشانی بود که امروزه این محلات از هم جدا افتاده‌اند.با آغاز دگرگونی‌ها و مدرنیزاسیون دوره پهلوی، تهران بسیار شتابان دستخوش دگردیسی شد و در پی آن محلاتش هم دگرگون شدند. آریاشهر هم به دلیل خوش آب وهوا بودن و نزدیک بودن به نخستین بزرگراه‌های تهران از این دگرگونی شتابان تهران بیشترین بهره را برد. در نیمه‌های دوره پهلوی دوم (سال‌های ۱۳۴۱-۱۳۳۲) در پیرامون جاده شهر به سوی کن و سولقان (ساخت محله نوساز شهر زیبا)، شهرآرا و آریاشهر ساخت و ساز بسیاری انجام گرفت. مجموعه آپارتمان‌های شهرآرا، خانه‌های ویلایی تهران ویلا و هسته‌های نخستین آریاشهر از دستاوردهای این دوره از گسترش شهر تهران هستند. در سال‌های پسین محله گسترش بیشتری یافت و خیابان‌هاو بزرگراه‌های بیشتری ساخته شد که از آن جمله بزرگراه محمدعلی جناح و بزرگراه طرشت (شیخ فضل اله) بودند.

صادقیه یا آریاشهر دارای دو میدان است که به نام‌های فلکه اوّل و دوم خوانده می‌شوند. در فاصله میان این دو فلکه شمار بسیاری مراکز تجاری و آموزشی وجود دارد که معروف‌ترین و بزرگترین آنها مجتمع تجاری گلدیس است. در هر دو فلکه صادقیه تعداد زیادی شعب بانکی نیز وجود دارد.صادقیه از شمال به باغ فیض (پونک)، از جنوب به میدان آزادی، از شرق به برق آلستوم و از غرب به پل علامه جعفری (میدان نور پیشین) و شهر زیبا منتهی می‌شود. باغ‌های طرشت نیز از اراضی صادقیه به شمار می‌آیند. خیابان ستارخان یکی از خیابان‌های اصلی آریاشهر است.

بلوار فردوس نیز در این محله واقع شده است. از محل‌های معروف واقع در بلوار فردوس می‌توان به مجموعه ورزشی برادران خادم، بازار میوه و تره بار شهرداری و ایستگاه متروی صادقیه اشاره کرد. چهاردهمین فروشگاه زنجیره‌ای شهروند نیز در آذر ماه ۱۳۸۵ در کنار ایستگاه متروی صادقیّه افتتاح گردید.

در سالهای آغازین دهه هشتاد، طرح ساخت نخستین مونوریل تهران هم در این محله پیشنهاد شد و اجرای پروژه آغاز شد و پایه‌های این مونوریل ساخته شد؛ اما به دلیل اختلافات شهرداری، شورای شهر و دولت بر سر اقتصادی بودن طرح، پروژه متوقف شد و پس از چندی پایه‌ها برچیده شد.

 

باربری صادقیه

باربری صادقیه

امتیاز96 از 100 براساس نظر 352 نفر از مشتریان

تلفن تماس 02144693639ارائه خدمات باربری در سراسرکشور و تهران – باربری تهران – اتوبار برتر