باربری فرشته از  بهترین مناطق تحت پوشش شرکت باربری برتر (اتوبار برتر – اتوبار فرشته)می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری برتر تهران با نازلترین قیمتها و ارزانترین قیمت ها ارائه می دهد ، اگر ساکن شمال تهران هستید تیم باربری (شرکت باربری برتر – باربری فرشته) در محدوده  منطقه فرشته آماده است بهترین خدمات را به شما  مشتریان عزیزان ارائه کند.دارای خاور برزگ  مخصوص جابه جایی اثاثیه و موکت کاری شده جهت جلو گیری از خط و خش خوردن وسایل و انواع وانت جهت بار های کوچک و کم حجم به صورت شبانه روزی در سر تا سر تهران بزرگ می باشد . حمل بار از مبدآ تهران به تمام شهرستانها و صدور بار نامه دولتی و تضمینی و 20 میلیون بیمه رایگان صادر می شود. کارگران آموزش دیده و حرفه ای در ضمینه بسته بندی و حمل نقل انواع بار سنگین و شکستنی با بالا ترین تضمین . 

در باربری فرشته علاوه بر ارائه خدمات عمومی که در اکثرا باربری ها انجام می شود مانند خدمات بسته بندی و حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه و … خدمات ویژه ای دیگری را می توان در صورت نیاز استفاده کرد این خدمات ویژه یا همانvipباربری فرشته استفاده کرد.که لوازم ارزشمند و گران قیمت شما را به صورت ویژه بسته بندی و حمل می کنند تا امکان بروز خسارت و اسیب وسایل به صفر برسد.

در باربری فرشته کالا واثاثیه شما مشتریان عزیز در هر اندازه و نوع که باشد حمل نمی شوند مگر این که قبلا بیمه شده باشند،جبران خسارت ناشی از حوادث غیر مترقبه و احتمالی یکی از علل موفقیت باربری فرشته می باشد.باربری فرشته با به کار بردن افراد متبحر و مجرب خود را متعهد می داند که بهترین خدمات در زمینه باربری و حمل کالا در تهران و حمل به تمام شهرستانها به  نحو احسن به شما هموطنان عزیز ارائه دهد.مطمئنا با سپردن اسباب و اثاثیه خود به باربری فرشته هرگز پشیمان نخواهید شد.

باربری فرشته با استفاده از راننده گان ماهری که دارد کلیه راه ها و میانبرها را بلد بوده و از راهی که نزدیکتر و ترافیک کمتری داشته باشد میرود و هچنین سعی می کند که با احتیاط و ایمن رانندگی کند تا با خطر تصادف مواجه نشود و هیچ خطری وسایل های شما عزیزان را تهدید نکند.

باربری فرشته در این ایام بد کرونایی سعی دارد که با رعایت بهداشت واستفاده از ماسک و الکل همه وسایل ها را با استاندارد و کیفیت بالا بسته بندی و حمل می کنند و همه سعی تلاش خود را می کنند تا هیچ گونه مشکلی برای وسایل پیش نیاید و در کمال صحت و سلامتی به مقصد مورد نظرتان برسد.                             

تلفن باربری فرشته – اتوبار فرشته

22753860

22753869

شرکت اتوبار برتر (باربری درتهران  و باربری بین شهری) مفتخر است که اسباب کشی و وسیال (حمل و نقل – جابجایی – حمل) شما را در منطقه فرشته و سایر مناطق تهران علی خصوص شمال تهران برایتان انجام دهیم.

 

 

باربری فرشته | اتوبار فرشته | باربری تهران | حمل بار

باربری فرشته | اتوبار فرشته | باربری تهران | حمل بار

امتیاز93 از 100 براساس نظر 339 نفر از مشتریان

تلفن تماس 02144693639ارائه خدمات باربری در سراسرکشور و تهران – باربری تهران – اتوبار برتر