اتوبار و باربری ازگل یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری برتر می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری شمال تهران ارائه می دهد ، اگر ساکن منطقه ازگل هستید تیم باربری در محدوده ازگل آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می کند. خدمات تخصصی با تخفیفات ویژه برای همشهریان تهرانی بصورت شبانه روزی

از اصول مهم و ضروری در باربری اصول بسته بندی و چیدمان است در باربری ازگل برای بسته بندی وسایل و اثاث از مواد بسته بندی به روز استفاده می شود مثلا برای بسته بندی وسایل سنگین و بزرگ مانند یخچال از ضربه گیرهای محکم و یا فوم های یک یا چند لایه استفاد ه می گردد و برای بسته بندی وسایل شکستنی علاوه بر ضربه گیر با استفاده از کارتون و جعبه های مناسب استفاده می شود.همه ی پرسنل باربری ازگل همه وسایل و لوازم را به روش صیح و بادقت هر چه بیشتر بسته بندی می کنند.

اتوبارو باربری ازگل در ایام کرونا با رعایت تمام موازین بهداشتی،استفاده از ماسک و دستکش تمامی کارکنان این اطمینان را به شما می دهیم که هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد امد و با خیالی راحت بسته بندی و حمل اثاث منزلتان را به ما بسپارید. 

یکی دیگه از خدمات مهم در هر اتوبارو باربری،خدمات بیمه ای می باشد که در اتوبار و باربری ازگل این خدمات به درستی هر چه بیشتر انجام می پذیرد.این اتوبار وسایل ها واثاث هایتان را اعم از بزرگ و کوچک به طور کامل توسط یک شرکت بیمه ای معتبر بیمه می نماید تا در صورت هر گونه خطر احتمالی وسایل شما از خطر حفظ شده و جبران خسارت می نماید .اتوبار و باربری ازگل همه تلاش و سعی خود را برای رضایت و خوشحالی شما عزیزان انجام می دهد پس باخیالی اسوده خدمات حمل و باربری تان را به اتوبار و باربری ازگل بسپارید.

تلفن باربری ازگل :

22753860

22753869

ما مفتخریم که اسباب کشی شما را در منطقه ازگل برایتان انجام دهیم. یکی از مزایای اصلی باربری ازگل خدمات تضمیینی حمل بار و اثاثیه شما با بیمه کردن میباشد یعنی درصورت اینکه درحین بسته بندی اثاثیه، حمل در طبقات یا در مسیر جابجایی خسارت و اسیبی به لوازم منزل وارد شود توسط بیمه جبران خواهد شد اتوبار ازگل ب معنی اثاث کشی اسان و بی دغدغه است.

 

اتوبار و باربری ازگل

امتیاز99 از 100 براساس نظر 381 نفر از مشتریان